Kontakt

Formularz kontaktowy

Poniższy formularz to najszybszy sposób by mnie złapać – jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące brandingu, chcesz mnie zaprosić na konferencję, wykład czy zapytać o inną formę współpracy, pisz. Nie zawsze odpowiadam od razu, ale odpowiadanie nadal jest dla mnie niezmiernie ważne. Jeśli zatem możesz od razu podać jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego pytania, oszczędzi nam to niepotrzebnej wymiany dodatkowych wiadomości.

A jeśli nie odpowiadam, nie wahaj się mnie pogonić. Możesz użyć ponownie tego formularza (choć Einstein powiedział, że szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności w oczekiwaniu innych rezultatów), możesz też „łapać mnie” przez media społecznościowe: FacebookTwitter czy LinkedIn są do Twojej dyspozycji.

Szybkie linki

Sprawdź, czy mam wolny termin w kalendarzu jeśli chcesz mnie zaprosić na wykład czy konferencję. Kalendarz jest uaktualniany na bieżąco. Jeśli masz wątpliwości – napisz maila w formularzu.


Umów się na zdalne konsultacje – na tej stronie możesz wybrać termin konsultacji przez Zoom (a także dowiedzieć się więcej o samych konsultacjach). Jeśli wolisz się spotkać twarzą w twarz – po prostu napisz.


Umów się na 15-minutową rozmowę przez Zoom. Bardzo preferuję mail i formularz kontaktowy (z bardzo prostej przyczyny: jest szybszy), ale jeśli czujesz, że sprawa wymaga obgadania twarzą w twarz – wybierz poniżej termin rozmowy, który Ci pasuje.

Paweł Tkaczyk