fbpx
Paweł Tkaczyk

Kontakt

Kiedy Mateusz Tułecki, organizator konferencji Internetbeta, przedstawiał mnie na scenie w 2009 roku, powiedział „To jest człowiek, który odpisuje na maile.” Wtedy jeszcze nie podróżowałem tak dużo i odpowiadałem niemal natychmiast, nadal jednak staram się, by żaden mail nie pozostawał bez odpowiedzi.

Ten formularz to najszybszy sposób by mnie złapać – jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące brandingu, chcesz mnie zaprosić na konferencję, wykład czy zapytać o inną formę współpracy, pisz. Nie zawsze odpowiadam od razu, ale odpowiadanie nadal jest dla mnie niezmiernie ważne. Jeśli zatem możesz od razu podać jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego pytania, oszczędzi nam to niepotrzebnej wymiany dodatkowych wiadomości.

A jeśli nie odpowiadam, nie wahaj się mnie pogonić. Możesz użyć ponownie tego formularza (choć Einstein powiedział, że szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności w oczekiwaniu innych rezultatów), możesz też „łapać mnie” przez media społecznościowe: FacebookTwitter czy LinkedIn są do Twojej dyspozycji.

Jeśli chcesz mnie zaprosić na konferencję, wykład, konsultacje, możesz od razu sprawdzić, czy mam wolny termin. Przygotowałem dla Ciebie stronę z kalendarzem.

UWAGA: Po wysłaniu formularza dostaniesz potwierdzenie razem ze wszystkimi namiarami na mnie. Gdybym potwierdzenie nie przyszło – sprawdź literówki we własnym adresie e-mail i/lub daj mi znać przez Facebooka, LinkedIn… A jeśli nie odpowiem w ciągu kilku dni – nie wahaj się mnie pogonić.

Paweł Tkaczyk