Marketingowy portal pełen skoncentrowanej wiedzy i inspiracji

       

W mitologii nordyckiej Yggdrasil to drzewo łączące światy. Jego korzenie wyrastały z trzech krain: z Midgardu (krainy ludzi), Asgardu (krainy bogów) i Helheimu (krainy umarłych). Yggdrasil to także nazwa marketingowego portalu, który łączy różne dziedziny marketingu i różne branże – dostajesz pakiet wiedzy, który sprawia, że Twój biznes rośnie i staje się silny.

Skąd nazwa? Ponad dziesięć lat temu stworzyłem Mimisbrunnr – marketingowy newsletter, który dziś czyta ponad 25 tys. marketerów w Polsce. Nazwa Mimisbrunnr pochodzi z nordyckiej mitologii, oznacza Studnię Mimira – źródło olbrzymiej mądrości. Studnia – według legend – leży w jednym z korzeni Yggdrasilu, drzewa świata. W tym położonym w Midgardzie, czyli krainie ludzi. 

 

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się, jak można ulepszyć Mimisbrunnr. Rozwinięcie newslettera do portalu (i wielu dodatków) jest wynikiem tych przemyśleń. Jak można nazwać coś, co jest lepsze, niż Mimisbrunnr? Tylko Yggdrasil.

tkaczyk-pawel

Problem: wiedza jest zbyt ogólna albo zbyt trudna do zdobycia

       

Ludzie, którzy przychodzą do mnie po wiedzę marketingową rzadko zgłębiają ją dla czystej satysfakcji. Dużo częściej mają problem do rozwiązania za pomocą marketingu. Chcą rozkręcić biznes lub lepiej wykonać zadania w swojej pracy. Co znajdują?

Wiedza na portalach marketingowych najczęściej jest wiedzą ogólną, niedostosowaną do konkretnej branży. Wiem, bo sam prowadzę blog marketingowy. I nie jestem w stanie stworzyć treści dostosowanej jednocześnie do wymagań freelancera, prawnika czy trenera osobistego – nie wspominając już o dziale marketingu w międzynarodowej korporacji.

Kolejny problem to jednokierunkowość pewnych kanałów. Szukając rozwiązania konkretnego problemu… musisz się do niego dokopać, kiedy czasem wystarczyłoby zapytać. Pytać możesz na konsultacjach lub szkoleniach, ale te bywają drogie.

Na poniższym diagramie próbowałem zobrazować, o co mi chodzi:

diagram

Zatem: albo masz czas i dokopujesz się do rozwiązania ogólnego, które potem musisz przełożyć na swoją branżę, albo masz pieniądze i dostajesz gotowe rozwiązanie, jeśli… wiesz, o co zapytać.

Yggdrasil rozwiąże powyższe problemy.

Czym jest Yggdrasil?

       

Tak, jak Drzewo Świata, mój Yggdrasil opiera się o trzy korzenie:

Po pierwsze, dostajesz płatny newsletter przepełniony treścią bardziej rozbudowaną niż Mimisbrunnr. Rozbudowaną, bo dostajesz mnóstwo przydatnej wiedzy i gotowe rozwiązania do wykorzystania w swoim biznesie. Wcześniej niż inni dowiadujesz się o ekskluzywnych eventach takich jak Yggdrasil Meetup. Najwygodniejsze miejsca i bilety w świetnej cenie możesz zgarnąć dla siebie.

Nie wszystkie treści da się zamknąć w mailach. Dlatego dostajesz dostęp do rozbudowanych płatnych artykułów pełnych wiedzy, narzędzi, gotowych plików do ściągnięcia. Potrzebujesz wzoru briefu do współpracy z agencją? Będzie na Ciebie czekał. Wzoru umowy na prowadzenie mediów społecznościowych? Jasne!

Nie wszystkie treści da się zamknąć w mailach. Dlatego dostajesz dostęp do rozbudowanych płatnych artykułów pełnych wiedzy, narzędzi, gotowych plików do ściągnięcia. Potrzebujesz wzoru briefu do współpracy z agencją? Będzie na Ciebie czekał. Wzoru umowy na prowadzenie mediów społecznościowych? Jasne!

Pamiętasz, co mówiłem o jednokierunkowości? Trzeci korzeń Yggdrasila to portal społeczności. Nie jednej społeczności – wielu. Możesz opowiedzieć o sobie, pochwalić się swoim biznesem, dołączyć do grup tematycznych (Biznesowa głowa, Social media, E-commerce), poznać przydatne narzędzia i dobre, inspirujące książki. Freelancer? Fotograf? Mama-przedsiębiorczyni? Poza wiedzą ogólną, rozwiążemy problemy, z którymi na co dzień mierzysz się w biznesie. Zadaj pytanie – społeczność odpowie.

Oczywiście, korzenie to nie wszystko. Oto sześć korzyści, które dostaniesz każdego miesiąca w ramach abonamentu:

platny-newsletter-z-ekskluzywna-trescia-ikona
Płatny newsletter z ekskluzywną treścią
artykuly-ikona

Artykuły dostępne tylko dla subskrybentów

prywatny-kanal-ikona
Prywatny kanał z krótkimi newsami na Telegramie
live-ikona

Live, na którym możesz zadawać pytania

pliki-do-pobrania-ikona
Pliki do pobrania z gotowymi szablonami
znizki-ikona
Zniżki na eventy, książki i narzędzia

Yggdrasil Tour

       

Korzyści na miesiąc czy na rok?

       

Umowa jest prosta: dopóki przedłużasz abonament, masz gwarancję ceny.
A cena będzie rosła. Po pierwsze dlatego, że jest inflacja a po drugie dlatego, że z czasem będzie się tam pojawiać coraz więcej materiałów. Więc niska cena dziś to premia za Twoje zaufanie do mnie. Dziękuję, korzystaj!

Yggdrasil Silver

250 zł

miesięcznie

Dla tych, którzy cenią elastyczność wyżej od oszczędności.

Yggdrasil Gold

1990 zł

rocznie (165 zł miesięcznie)

Dla tych, którzy mi ufają i potrafią liczyć. Cztery miesiące za darmo.

© 2022 by Paweł Tkaczyk

Polityka prywatności       Regulamin       Kontakt
Paweł Tkaczykbudowanie marki, grywalizacja, storytelling