fbpx

Marketingowy portal pełen skoncentrowanej wiedzy i inspiracji

       

W mitologii nordyckiej Yggdrasil to drzewo łączące światy. Jego korzenie wyrastały z trzech krain: z Midgardu (krainy ludzi), Asgardu (krainy bogów) i Helheimu (krainy umarłych). Yggdrasil to także nazwa marketingowego portalu, który łączy różne dziedziny marketingu i różne branże – dostajesz pakiet wiedzy, który sprawia, że Twój biznes rośnie i staje się silny.

Skąd nazwa? Ponad dziesięć lat temu stworzyłem Mimisbrunnr – marketingowy newsletter, który dziś czyta ponad 25 tys. marketerów w Polsce. Nazwa Mimisbrunnr pochodzi z nordyckiej mitologii, oznacza Studnię Mimira – źródło olbrzymiej mądrości. Studnia – według legend – leży w jednym z korzeni Yggdrasilu, drzewa świata. W tym położonym w Midgardzie, czyli krainie ludzi. 

 

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się, jak można ulepszyć Mimisbrunnr. Rozwinięcie newslettera do portalu (i wielu dodatków) jest wynikiem tych przemyśleń. Jak można nazwać coś, co jest lepsze, niż Mimisbrunnr? Tylko Yggdrasil.

tkaczyk-pawel

Problem: wiedza jest zbyt ogólna albo zbyt trudna do zdobycia

       

Ludzie, którzy przychodzą do mnie po wiedzę marketingową rzadko zgłębiają ją dla czystej satysfakcji. Dużo częściej mają problem do rozwiązania za pomocą marketingu. Chcą rozkręcić biznes lub lepiej wykonać zadania w swojej pracy. Co znajdują?

Wiedza na portalach marketingowych najczęściej jest wiedzą ogólną, niedostosowaną do konkretnej branży. Wiem, bo sam prowadzę blog marketingowy. I nie jestem w stanie stworzyć treści dostosowanej jednocześnie do wymagań freelancera, prawnika czy trenera osobistego – nie wspominając już o dziale marketingu w międzynarodowej korporacji.

Kolejny problem to jednokierunkowość pewnych kanałów. Szukając rozwiązania konkretnego problemu… musisz się do niego dokopać, kiedy czasem wystarczyłoby zapytać. Pytać możesz na konsultacjach lub szkoleniach, ale te bywają drogie.

Na poniższym diagramie próbowałem zobrazować, o co mi chodzi:

diagram

Zatem: albo masz czas i dokopujesz się do rozwiązania ogólnego, które potem musisz przełożyć na swoją branżę, albo masz pieniądze i dostajesz gotowe rozwiązanie, jeśli… wiesz, o co zapytać.

Yggdrasil rozwiąże powyższe problemy.

Czym jest Yggdrasil?

       

Tak, jak Drzewo Świata, mój Yggdrasil opiera się o trzy korzenie:

Po pierwsze, dostajesz płatny newsletter przepełnionym treścią bardziej rozbudowaną, niż Mimisbrunnr. Rozbudowaną, bo poza częścią ogólną, dostajesz newslettery optymalizowane dla poszczególnych branż. Freelancer? Fotograf? Trener personalny? Mama-przedsiębiorczyni? Poza wiedzą ogólną, rozwiążemy problemy charakterystyczne dla Twojej branży i sytuacji. 

Nie wszystkie treści da się zamknąć w mailach. Dlatego dostajesz dostęp do rozbudowanych płatnych artykułów pełnych wiedzy, narzędzi, gotowych plików do ściągnięcia. Potrzebujesz wzoru briefu do współpracy z agencją? Będzie na Ciebie czekał. Wzoru umowy na prowadzenie mediów społecznościowych? Jasne!

Nie wszystkie treści da się zamknąć w mailach. Dlatego dostajesz dostęp do rozbudowanych płatnych artykułów pełnych wiedzy, narzędzi, gotowych plików do ściągnięcia. Potrzebujesz wzoru briefu do współpracy z agencją? Będzie na Ciebie czekał. Wzoru umowy na prowadzenie mediów społecznościowych? Jasne!

Pamiętasz, co mówiłem o jednokierunkowości? Trzeci korzeń Yggdrasila to portal społeczności. Nie jednej społeczności – wielu. Możesz dołączyć do grup tematycznych (marka osobista, Facebook Ads), możesz dołączyć do grup zawodowych (fotografowie, jednoosobowe firmy), są grupy polecające dobre książki i sprawdzone narzędzia. Masz pytanie? Społeczność odpowie.

Oczywiście, korzenie to nie wszystko. Oto sześć korzyści, które dostaniesz każdego miesiąca w ramach abonamentu:

platny-newsletter-z-ekskluzywna-trescia-ikona

Płatny newsletter z ekskluzywną treścią

artykuly-ikona

Artykuły dostępne tylko dla subskrybentów

prywatny-kanal-ikona

Prywatny kanał z krótkimi newsami na Telegramie

live-ikona

Live, na którym możesz zadawać pytania

pliki-do-pobrania-ikona

Pliki do pobrania z gotowymi szablonami

znizki-ikona

Zniżki na kursy, książki, konferencje i narzędzia

Yggdrasil Tour

       

Korzyści na miesiąc czy na rok?

       

Umowa jest prosta: dopóki przedłużasz abonament, masz gwarancję ceny.
A cena będzie rosła. Po pierwsze dlatego, że jest inflacja a po drugie dlatego, że z czasem będzie się tam pojawiać coraz więcej materiałów. Więc niska cena dziś to premia za Twoje zaufanie do mnie. Dziękuję, korzystaj!

Yggdrasil Silver

199 zł

miesięcznie

Dla tych, którzy cenią elastyczność wyżej od oszczędności.

Yggdrasil Gold

1393 zł

rocznie (116 zł miesięcznie)

Dla tych, którzy mi ufają i potrafią liczyć. Dwa miesiące za darmo.

 

Do końca miesiąca obowiązuje kupon TheZone (tytuł albumu Britney Spears), który daje Ci dożywotnią zniżkę 30%.

© 2022 by Paweł Tkaczyk

Polityka prywatności       Regulamin       Kontakt
Paweł Tkaczykbudowanie marki, grywalizacja, storytelling