Type to search

Zakamarki marki.

Rzeczy, o których mogłeś zapomnieć podczas budowania Twojej marki:

 • Czy wiesz, do jakiego miejsca „przynależy” Twoja marka?
 • Sprzedajesz klientowi pośredniemu, czy bezpośredniemu?
 • Jak wygląda Twoja strategia obecności w social media?
 • Czy Twoje logo jest „czasoodporne”?
 • Czego boją się Twoi klienci?

“Czyta się wyśmienicie. Bez akademickiego zadęcia, lekko i swobodnie. Każdy akapit na wagę złota dla każdego, kto zastanawia się nad promowaniem swojej marki, biznesu, produktu, usługi. Jest dokładnie tak, jak autor zapewnia we wstępie: dostajemy sporą dawkę praktycznej wiedzy podanej w luźnej formie.”

Signs.pl

E-book, 31,20 zł

wersja PDF i ePub

Kup „Zakamarki marki” w księgarni internetowej wydawnictwa OnePress. Wersja PDF i ePub bez DRM (możesz czytać na komputerze i dowolnym urządzeniu), oznaczona znakiem wodnym.

Audiobook, 23,90 zł

wersja mp3

Kup „Zakamarki marki” w księgarni internetowej wydawnictwa OnePress. Wersja audio mp3 bez zabezpieczeń DRM (możesz odtwarzać na dowolnym urządzeniu).

9 komentarzy

 1. Versus 21 kwietnia 2016

  Jakkolwiek lubię produkty przyjazne dla środowiska, tak ewidentnie trzeba mi czegoś, czym można zabić pająka (czyż to nie paradoks?) 🙂 A jak jeszcze mogłabym dostać książkę z autografem to biorę w ciemno 🙂

 2. Mona Bibik 20 października 2017

  Hej! Właśnie intensywnie robię Twój kurs Paweł, na eduweb.pl. Świetna sprawa! Bardzo długo szukałam czegoś podobnego, a jako początkujący, niezależny Artist Manager potrzebowałam szerszego i zarazem szczegółowego podejścia w zganieniach budowania marki. Kupuję e-booka dziś!